PŘEBOR 2024 - 2025

los č.2 SG ÚJEZD                
los č.6  OP SLAVIA                
los č.1 SG OSTROVAN                
los č.8 SOUDY                
los č.4 SK ČSA                
los č.5 SG LOKÁDA                
los č.9 FC ERSTE                
los č.3 TELEVIZE                 
los č.7 LÉK.FAKULTA                

 

PODZIM ERSTE TELEV LOKÁDA SLÁVIA SOUDY ČSA ÚJEZD LEKFA OZT
ERSTE                        
TELEVIZE                        
LOKÁDA                          
SLÁVIA                        
SOUDY                       
ČSA                       
ÚJEZD                       
LEKFA                        
OZT                       
                                                                                                                                                    
POD/JAR ERSTE TELEV LOKÁDA SLÁVIA SOUDY ČSA ÚJEZD LEKFA OZT ČIPEX
ERSTE         3:0 3:3 4:10 3:4 0:3 0:12 3:0 5:5 2:2
TELEVIZE 0:3         0:3 0:6 7:8 5:5 1:10 4:3 1:2 15:4
LOKÁDA 3:3 3:0           2:6 3:0 4:9 1:4 3:5 6:3 0:3
SLÁVIA 10:4 6:0 6:2         5:4 7:2 1:4 3:1 1:2 7:0
SOUDY 4:3 8:7 0:3 4:5        0:0 1:5 6:2 0:2 3:0
ČSA 3:0 5:5 9:4 2:7 0:0        4:10 3:0 3:8 5:4
ÚJEZD 12:0 10:1 4:1 4:1 5:1 10:4        6:2 1:2 15:3
LEKFA 0:3 3:4 5:3 1:3 2:6 0:3 2:6         1:3 8:1
OZT 5:5 2:1 3:6 2:1 2:0 8:3 2:1 3:1        12:2
ČIPEX 2:2 4:15 3:0 0:7 0:3 4:5 3:15 1:8 2:12       
                                                                                                                                                    

 

PODZIMNÍ ČÁST

1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
2.-5.9. 1-OSTROVAN 10-VOLNO XX XX XX XX XX XX
2024 2-SG ÚJEZD 9-FC ERSTE            
  3-TELEVIZE 8-SOUDY            
  4-SK ČSA 7-LÉK.FAKULTA            
  5-SG LOKÁDA 6-OP SLÁVIA            

 

2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
9.-12.9. 10-VOLNO 6-OP SLÁVIA XX XX XX XX XX XX
2024 7-LÉK.FAKULTA 5-SG LOKÁDA            
  8-SOUDY 4-SK ČSA            
  9-FC ERSTE 3-TELEVIZE            
  1-OSTROVAN 2-SG ÚJEZD            

 

3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
16.-19.9. 2-SG ÚJEZD 10-VOLNO XX XX XX XX XX XX
2024 3-TELEVIZE 1-OSTROVAN            
  4-SK ČSA 9-FC ERSTE            
  5-SG LOKÁDA 8-SOUDY            
  6-OP SLÁVIA 7-LÉK.FAKULTA            

 

4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
23.-26.9. 10-VOLNO 7-LÉK.FAKULTA XX XX XX XX XX XX
2024 8-SOUDY 6-OP SLÁVIA            
  9-FC ERSTE 5-SG LOKÁDA            
  1-OSTROVAN 4-SK ČSA            
  2-SG ÚJEZD 3-TELEVIZE            

 

5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
30.9.-3.10. 3-TELEVIZE 10-VOLNO XX XX XX XX XX XX
2024 4-SK ČSA 2-SG ÚJEZD            
  5-SG LOKÁDA 1-OSTROVAN            
  6-OP SLÁVIA 9-FC ERSTE            
  7-LÉK.FAKULTA 8-SOUDY            

 

6.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
7.-10.10. 10-VOLNO 8-SOUDY XX XX XX XX XX XX
2024 9-FC ERSTE 7-LÉK.FAKULTA            
  1-OSTROVAN 6-OP SLÁVIA            
  2-SG ÚJEZD 5-SG LOKÁDA            
  3-TELEVIZE 4-SK ČSA            

 

7.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
14.-17.10. 4-SK ČSA 10-VOLNO XX XX XX XX XX XX
2024 5-SG LOKÁDA 3-TELEVIZE            
  6-OP SLÁVIA 2-SG ÚJEZD            
  7-LÉK.FAKULTA 1-OSTROVAN            
  8-SOUDY 9-FC ERSTE            

 

8.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
21.-24.10. 10-VOLNO 9-FC ERSTE XX XX XX XX XX XX
2024 1-OSTROVAN 8-SOUDY            
  2-SG ÚJEZD 7-LÉK.FAKULTA            
  3-TELEVIZE 6-OP SLÁVIA            
  4-SK ČSA 5-SG LOKÁDA            

 

9.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
29.-31.10. 5-SG LOKÁDA 10-VOLNO XX XX XX XX XX XX
2024 6-OP SLÁVIA 4-SK ČSA            
  7-LÉK.FAKULTA 3-TELEVIZE            
  8-SOUDY 2-SG ÚJEZD            
  9-FC ERSTE 1-OSTROVAN            

 

 1.náhradní termín :   04.11.2024 - 07.11.2024

 2.náhradní termín :   11.11.2024 - 14.11.2024

 


počítadlo.abz.cz