PŘEBOR 2022 - 2023 základní část před PLAY OFF

  1. SK ČSA 8 6 1 1   33:26   19
  2. SG ÚJEZD 7 6 0 1   31:10   18
  3. SG LOKÁDA 7 4 1 2   45:17   13
  4. OP SLÁVIA 6 4 0 2   31:18   12
  5. OSTROVAN 7 4 0 3   28:22   12
  6. LÉK.FAKULTA 7 4 0 3   33:29   12
  7. FC ERSTE 7 3 1 3   28:26   10
  8. SOUDY 8 3 0 5   37:34   9
  9. SG JUNIOR 7 2 1 4   20:30   7
 10. ČIPEX 8 1 0 7   14:61   3
 11. TELEVIZE 6 0 0 6   7:34   0
 

PŘEBOR 2022 - 2023 : tabulka po podzimní části

  1. SK ČSA 8 6 1 1   33:26   19
  2. SG ÚJEZD 7 6 0 1   31:10   18
  3. SG LOKÁDA 7 4 1 2   45:17   13
  4. OP SLÁVIA 6 4 0 2   31:18   12
  5. OSTROVAN 7 4 0 3   28:22   12
  6. LÉK.FAKULTA 7 4 0 3   33:29   12
  7. FC ERSTE 7 3 1 3   28:26   10
  8. SOUDY 8 3 0 5   37:34   9
  9. SG JUNIOR 7 2 1 4   20:30   7
 10. ČIPEX 8 1 0 7   14:61   3
 11. TELEVIZE 6 0 0 6   7:34   0
 
POD/JAR ERSTE TELEV LOKÁDA SLÁVIA SOUDY ČSA ÚJEZD LEKFA OZT JUNIR ČIPEX
ERSTE         6:2 3:3 0:9 5:2 11:1 1:4 2:5      
TELEVIZE 2:6         2:7   2:10 0:3 1:5       0:3
LOKÁDA 3:3 7:2           2:4 11:1 2:3       8:1 12:3
SLÁVIA 9:0   4:2         6:2       1:2 2:9 9:3
SOUDY 2:5 10:2 1:11 2:6            7:2 0:4 2:4 13:0
ČSA 1:11 3:0 3:2            2:1 11:5 5:4 2:2 6:1
ÚJEZD 4:1 5:1       1:2        3:0 6:1 6:4 6:1
LEKFA 5:2       2:7 5:11 0:3         8:5 7:0 6:1
OZT       2:1 4:0 4:5 1:6 5:8        3:0 9:2
JUNIOR     1:8 9:2 4:2 2:2 4:6 0:7 0:3           
ČIPEX   3:0 3:12 3:9 0:13 1:6 1:6 1:6 2:9         
                                                                                                                                                        
 
1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
29.8.-1.9. FC ERSTE -----            
2022 TELEVIZE ČIPEX ST 31.8. 18:00 Děkanka 0:3 K
  LOKÁDA JUNIOR ST 23.11. 19:00 Vltavín 8:1 EV
  SLAVIA OSTROVAN ČT 1.9. 20:00 EDEN 1:2 E1
  SOUDY LÉK.FAKULTA PO 24.10. 19:30 ČAFC 7:2 EV
  SK ČSA SG ÚJEZD PO 29.8. 18:00 Tuchoměřice 2:1 E1
 
2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
5.-8.9. ---- SG ÚJEZD            
2022 LÉK.FAKULTA SK ČSA ST 7.9. 18:00 Trója 5:11 EV
  OSTROVAN SOUDY PO 3.10. 18:00 Ostrovan 4:0 EV
  JUNIOR SLAVIA PO 5.9. 19:30 Štěrboholy 9:2 E2
  ČIPEX LOKÁDA PO 5.9. 17:00 Gordic 3:12 P1
  FC ERSTE TELEVIZE ÚT 6.9. 20:00 Podolí 6:2 EV

 

3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
12.-15.9. TELEVIZE ----            
2022 LOKÁDA FC ERSTE ST 2.11. 19:00 Vltavín 3:3 EV
  SLAVIA ČIPEX ST 14.9. 20:00 EDEN 9:3 P1
  SOUDY JUNIOR PO 12.9. 19:00 ČAFC 2:4 EV
  SK ČSA OSTROVAN PO 12.9. 17:30 Tuchoměřice 5:4 E2
  SG ÚJEZD LÉK.FAKULTA ÚT 13.9. 17:30 Újezd nLesy 3:0 EV

 

4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
19.-22.9. ---- LÉK.FAKULTA            
2022 OSTROVAN SG ÚJEZD PO 19.9. 17:30 Ostrovan 1:6 EV
  JUNIOR SK ČSA PO 24.10. 19:30 Štěrboholy 2:2 E2
  ČIPEX SOUDY PO 19.9. 17:00 Gordic Kačerov 0:13 P1
  FC ERSTE SLAVIA ÚT 20.9. 20:00 Podolí 0:9 EV
  TELEVIZE LOKÁDA ST 21.9. 17:30 Děkanka 2:7 EV

 

5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
26.-30.9. LOKÁDA ----            
2022 SLAVIA TELEVIZE ČT   20:00 EDEN Novák JARO
  SOUDY FC ERSTE PO 26.9. 19:00 ČAFC 2:5 E1
  SK ČSA ČIPEX PO 26.9. 17:30 Tuchoměřice 6:1 P1
  SG ÚJEZD JUNIOR PO 26.9. 17:00 Újezd nLesy 6:4 EV
  LÉK.FAKULTA OSTROVAN PO 26.9. 17:30 Trója 8:5 EV

 

6.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
3.-6.10. ---- OSTROVAN            
2022 JUNIOR LÉK.FAKULTA PO 3.10. 19:30 Štěrboholy 0:7 EV
  ČIPEX SG ÚJEZD PO 3.10. 17:00 Gordic Kačerov 1:6 P1
  FC ERSTE SK ČSA ÚT 4.10. 20:00 Podolí 11:1 EV
  TELEVIZE SOUDY ST 5.10. 20:00 ČAFC 2:10 EV
  LOKÁDA SLAVIA ST 9.11. 19:00 Vltavín 2:4 EV

 

7.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
10.-13.10. SLAVIA ----            
2022 SOUDY LOKÁDA ST 16.11. 19:00 Vltavín 1:11 EV
  SK ČSA TELEVIZE PO 10.10. 17:00 Tuchoměřice 3:0 K
  SG ÚJEZD FC ERSTE ÚT 11.10. 20:00 Podolí 4:1 EV
  LÉK.FAKULTA ČIPEX ST 12.10. 17:00 Trója 6:1 P1
  OSTROVAN JUNIOR PO 10.10. 17:00 Ostrovan 3:0 EV

 

8.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
17.-20.10. ---- JUNIOR            
2022 ČIPEX OSTROVAN PO 17.10. 17:00 Gordic Kačerov 2:9 P1
  FC ERSTE LÉK.FAKULTA ÚT 8.11. 20:00 Podolí 2:5 EV
  TELEVIZE SG ÚJEZD ÚT 15.11. 20:00 Podolí 1:5 EV
  LOKÁDA SK ČSA ST 19.10. 19:00 Vltavín 2:3 EV
  SLAVIA SOUDY ČT 20.10. 20:00 EDEN 6:2 P1

 

JUNIOR

 1.náhradní termín :   24.10.2022 - 27.10.2022

 2.náhradní termín :   31.10.2022 -  3.11.2022

 

 JARO (9.-11.kolo) 

9.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
3.-6.4. SOUDY ----            
2023 SK ČSA SLAVIA            
  SG ÚJEZD LOKÁDA            
  LÉK.FAKULTA TELEVIZE            
  OSTROVAN FC ERSTE            
  JUNIOR ČIPEX            

 

10.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
10.-13.4. ---- ČIPEX            
2023 FC ERSTE JUNIOR            
  TELEVIZE OSTROVAN            
  LOKÁDA LÉK.FAKULTA            
  SLAVIA SG ÚJEZD            
  SOUDY SK ČSA            

 

11.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
17.-20.4. SK ČSA ----            
2023 SG ÚJEZD SOUDY            
  LÉK.FAKULTA SLAVIA            
  OSTROVAN LOKÁDA            
  JUNIOR TELEVIZE            
  ČIPEX FC ERSTE            

KONEC ZÁKLADNÍ ČÁSTI - ZA TÝDEN ZAČNE PLAY OFF:

 

 PLAY OFF (1.-6.místo) 

1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
2.-4.5. 1 6            
2023 2 5            
  3 4            

 

2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
9.-11.5. 6 4            
2023 5 3            
  1 2            

 

3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
15.-18.5. 2 6            
2023 3 1            
  4 5            

 

4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
22.-25.5. 6 5            
2023 1 4            
  2 3            

 

5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
29.-1.6. 3 6            
2023 4 2            
  5 1            

 

 1.náhradní termín :   05.06.2023 - 08.06.2023

 2.náhradní termín :   12.06.2023 - 15.06.2023

 

PLAY OUT (7.-11.místo)

1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
2.-4.5. 7 ----            
2023 8 11            
  9 10            

 

2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
9.-11.5. ---- 10            
2023 11 9            
  7 8            

 

3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
15.-18.5. 8 ----            
2023 9 7            
  10 11            

 

4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
22.-25.5. ---- 11            
2023 7 10            
  8 9            

 

5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
29.-1.6. 9 ----            
2023 10 8            
  11 7            

 

 1.náhradní termín :   05.06.2023 - 08.06.2023

 2.náhradní termín :   12.06.2023 - 15.06.2023

 


počítadlo.abz.cz