PŘEBOR 2023 - 2024 po základní části

  1.  SG ÚJEZD 11 9 0 2   72:24   27
  2. OP SLAVIA 13 10 0 3   78:33   30
  3. SG OSTROVAN 13 8 2 3   50:38   26
  4. SOUDY 12 5 2 5   34:41   17
  5. SG LOKÁDA 11 5 1 5   38:35   16
  6. SK ČSA 12 4 2 6   44:64   14
  7. TELEVIZE 10 3 1 6   42:47    10
  8. LÉK.FAKULTA 10 3 0 6   30:35     9
  9. FC ERSTE 10 2 3 5   26:47     9
 10. SG ČIPEX 10 1 1 8   22:76     4
 
POD/JAR ERSTE TELEV LOKÁDA SLÁVIA SOUDY ČSA ÚJEZD LEKFA OZT ČIPEX
ERSTE         3:0 3:3 4:10 3:4 0:3 0:12 3:0 5:5 2:2
TELEVIZE 0:3         0:3 0:6 7:8 5:5 1:10 4:3 1:2 15:4
LOKÁDA 3:3 3:0           2:6 3:0 4:9 1:4 3:5 6:3 0:3
SLÁVIA 10:4 6:0 6:2         5:4 7:2 1:4 3:1 1:2 7:0
SOUDY 4:3 8:7 0:3 4:5        0:0 1:5 6:2 0:2 3:0
ČSA 3:0 5:5 9:4 2:7 0:0        4:10 3:0 3:8 5:4
ÚJEZD 12:0 10:1 4:1 4:1 5:1 10:4        6:2 1:2 15:3
LEKFA 0:3 3:4 5:3 1:3 2:6 0:3 2:6         1:3 8:1
OZT 5:5 2:1 3:6 2:1 2:0 8:3 2:1 3:1        12:2
ČIPEX 2:2 4:15 3:0 0:7 0:3 4:5 3:15 1:8 2:12       
                                                                                                                                                    

 

2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
5.-8.9. ---- SG ÚJEZD            
2022 LÉK.FAKULTA SK ČSA ST 7.9. 18:00 Trója 5:11 EV
  OSTROVAN SOUDY PO 3.10. 18:00 Ostrovan 4:0 EV
  JUNIOR SLAVIA PO 5.9. 19:30 Štěrboholy 9:2 E2
  ČIPEX LOKÁDA PO 5.9. 17:00 Gordic 3:12 P1
  FC ERSTE TELEVIZE ÚT 6.9. 20:00 Podolí 6:2 EV

 

3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
12.-15.9. TELEVIZE ----            
2022 LOKÁDA FC ERSTE ST 2.11. 19:00 Vltavín 3:3 EV
  SLAVIA ČIPEX ST 14.9. 20:00 EDEN 9:3 P1
  SOUDY JUNIOR PO 12.9. 19:00 ČAFC 2:4 EV
  SK ČSA OSTROVAN PO 12.9. 17:30 Tuchoměřice 5:4 E2
  SG ÚJEZD LÉK.FAKULTA ÚT 13.9. 17:30 Újezd nLesy 3:0 EV

 

4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
19.-22.9. ---- LÉK.FAKULTA            
2022 OSTROVAN SG ÚJEZD PO 19.9. 17:30 Ostrovan 1:6 EV
  JUNIOR SK ČSA PO 24.10. 19:30 Štěrboholy 2:2 E2
  ČIPEX SOUDY PO 19.9. 17:00 Gordic Kačerov 0:13 P1
  FC ERSTE SLAVIA ÚT 20.9. 20:00 Podolí 0:9 EV
  TELEVIZE LOKÁDA ST 21.9. 17:30 Děkanka 2:7 EV

 

5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
26.-30.9. LOKÁDA ----            
2022 SLAVIA TELEVIZE ČT 23.3. 20:00 EDEN 6:0 E1
  SOUDY FC ERSTE PO 26.9. 19:00 ČAFC 2:5 E1
  SK ČSA ČIPEX PO 26.9. 17:30 Tuchoměřice 6:1 P1
  SG ÚJEZD JUNIOR PO 26.9. 17:00 Újezd nLesy 6:4 EV
  LÉK.FAKULTA OSTROVAN PO 26.9. 17:30 Trója 8:5 EV

 

6.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
3.-6.10. ---- OSTROVAN            
2022 JUNIOR LÉK.FAKULTA PO 3.10. 19:30 Štěrboholy 0:7 EV
  ČIPEX SG ÚJEZD PO 3.10. 17:00 Gordic Kačerov 1:6 P1
  FC ERSTE SK ČSA ÚT 4.10. 20:00 Podolí 11:1 EV
  TELEVIZE SOUDY ST 5.10. 20:00 ČAFC 2:10 EV
  LOKÁDA SLAVIA ST 9.11. 19:00 Vltavín 2:4 EV

 

7.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
10.-13.10. SLAVIA ----            
2022 SOUDY LOKÁDA ST 16.11. 19:00 Vltavín 1:11 EV
  SK ČSA TELEVIZE PO 10.10. 17:00 Tuchoměřice 3:0 K
  SG ÚJEZD FC ERSTE ÚT 11.10. 20:00 Podolí 4:1 EV
  LÉK.FAKULTA ČIPEX ST 12.10. 17:00 Trója 6:1 P1
  OSTROVAN JUNIOR PO 10.10. 17:00 Ostrovan 3:0 EV

 PLAY OFF (1.-6.místo) 

1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
6.-9.5. 1-SG ÚJEZD 6-SG LOKÁDA ÚT 11.6. 18:00 Újezd n Lesy Lerch ODL.
2024 2-OSTROVAN 5-SOUDY PO 6.5. 18:00 Ostrovan 2:2 EV
  3-OP SLAVIA 4-SK ČSA ČT 9.5. 20:00 Eden 11:7 EV

 

2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
13.-16.5. 6-SG LOKÁDA 4-SK ČSA ST 15.5. 20:30 Loko Vltavín 9:1 EV
2024 5-SOUDY 3-OP SLAVIA PO 13.5. 19:30 ČAFC 0:10 EV
  1-SG ÚJEZD 2-OSTROVAN PO 13.5. 18:00 Újezd n Lesy 8:3 EV

 

3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
20.-23.5. 2-OSTROVAN 6-SG LOKÁDA ST 22.5. 18:00 Ostrovan 1:4 EV
2024 3-OP SLAVIA 1-SG ÚJEZD ČT 23.5. 20:00 Eden 7:2 E1
  4-SK ČSA 5-SOUDY PO 20.5. 18:30 Tuchoměřice 2:6 EV

 

4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
27.-30.5. 6-SG LOKÁDA 5-SOUDY PO 27.5. 20:30 Loko Vltavín Tichý UMT
2024 1-SG ÚJEZD 4-SK ČSA ÚT 28.5. 18:00 Újezd n Lesy Lerch tráva
  2-OSTROVAN 3-OP SLAVIA PO 27.5. 18:00 Ostrovan 5:4 EV

 

5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
3.-6.6. 3-OP SLAVIA 6-SG LOKÁDA ČT 6.6. 20:00 Eden Novák UMT
2024 4-SK ČSA 2-OSTROVAN ST 5.6. 18:30 Tuchoměřice   tráva
  5-SOUDY 1-SG ÚJEZD PO 3.6. 19:30 ČAFC Tichý UMT

 

 1.náhradní termín :   10.06.2024 - 13.06.2024

 2.náhradní termín :   17.06.2024 - 20.06.2024

 

PLAY OFF (7.-10.místo)

1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
6.-9.5. 7-FC ERSTE 10-SG ČIPEX ST 29.5. 20:00 AFK Slavoj Podolí Tichý UMT
2024 8-TELEVIZE 9-LÉK.FAKULTA ÚT 28.5. 18:30 Gordic Kačerov Tichý UMT

 

2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
13.-16.5. 10-SG ČIPEX 9-LÉK.FAKULTA ÚT 4.6. 18:30 Gordic Kačerov Novák UMT
2024 7-FC ERSTE 8-TELEVIZE ST 5.6. 20:00 Slavoj Podolí Tichý změna termínu z pondělí na středu

 

3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
20.-23.5. 8-TELEVIZE 10-SG ČIPEX ČT 23.5. 18:30 Jíloviště-tráva 9:3 EV
2024 9-LÉK.FAKULTA 7-FC ERSTE ÚT 21.5. 18:30 Gordic Kačerov 8:3 EV

 

 1.náhradní termín :   27.05.2024 - 30.05.2024

 2.náhradní termín :   03.06.2024 - 06.06.2024

 

ZÁKLADNÍ ČÁST - jaro

8.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
2.-4.4. TELEVIZE ČIPEX ÚT 2.5. 18:30 Jíloviště-tráva 15:4 EV
2024 SG ÚJEZD FC ERSTE ÚT 2.4. 18:00 Újezd n Lesy 12:0 EV
  OP SLÁVIA SOUDY ČT 4.4. 20:00 Eden 5:4 P1
  SK ČSA SG LOKÁDA PO 15.4. 18:00 Tuchoměřice 9:4 P1
  OSTROVAN LÉK.FAKULTA ST 24.4. 18:00 Ostrovan 3:1 EV

 

9.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
8.-11.4. LÉK.FAKULTA TELEVIZE ÚT  9.4. 18:30 Gordic Kačerov 3:4 EV
2024 SG LOKÁDA OSTROVAN ST 10.4. 20:30 Loko Vltavín 6:3 EV
  SOUDY SK ČSA PO 8.4. 19:30 ČAFC 0:0 E1
  FC ERSTE OP SLÁVIA ČT 11.4. 20:00 Eden 4:10 EV
  ČIPEX SG ÚJEZD PO 8.4. 17:45 Újezd n Lesy 3:15 EV

 

ZÁKLADNÍ ČÁST - podzim

1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
4.-7.9. SG ÚJEZD TELEVIZE PO 4.9. 18:00 Újezd n Lesy 10:1 EV
2023 OP SLÁVIA ČIPEX ČT 23.11. 20:00 Eden 7:0 EV
  SK ČSA FC ERSTE PO 4.9. 18:00 Tuchoměřice 3:0 K
  OSTROVAN SOUDY PO 4.9. 18:00 Ostrovan 2:0 EV
  LÉK.FAKULTA SG LOKÁDA ST 25.10. 19:00 Vltavín 5:3 EV
 
2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
11.-14.9. TELEVIZE SG LOKÁDA         0:3 K
2023 SOUDY LÉK.FAKULTA PO 11.9. 19:45 ČAFC 6:2 P1
  FC ERSTE OSTROVAN ÚT 12.9. 20:00 Podolí 5:5 EV
  ČIPEX SK ČSA ST 13.9. 18:00 Sokol Troja 4:5 P1
  SG ÚJEZD OP SLÁVIA PO 11.9. 18:00 Újezd n Lesy 4:1 EV

 

3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
18.-21.9. OP SLÁVIA TELEVIZE ČT 2.11. 20:00 Eden 6:0 P1
2023 SK ČSA SG ÚJEZD PO 18.9. 18:00 Tuchoměřice 4:10 EV
  OSTROVAN ČIPEX PO 18.9. 17:30 Ostrovan 12:2 P1
  LÉK.FAKULTA FC ERSTE PO 18.9. 18:00 Sokol Troja 0:3 K
  SG LOKÁDA SOUDY         3:0 K

 

4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
25.-28.9. TELEVIZE SOUDY ÚT 26.9. 18:00 TJ Jíloviště 7:8 EV
2023 FC ERSTE SG LOKÁDA ÚT 26.9. 20:00 Podolí 3:3 EV
  ČIPEX LÉK.FAKULTA ST 27.9. 18:00 Sokol Troja 1:8 P1
  SG ÚJEZD OSTROVAN PO 6.11. 18:30 Újezd n Lesy 1:2 EV
  OP SLÁVIA SK ČSA ČT 16.11. 20:00 Eden 7:2 E1

 

5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
2.-5.10. SK ČSA TELEVIZE PO 2.10. 17:30 Tuchoměřice 5:5 E1
2023 OSTROVAN OP SLÁVIA PO 2.10. 16:30 Ostrovan 2:1 EV
  LÉK.FAKULTA SG ÚJEZD ÚT 23.4. 18:30 Gordic Kačerov 2:6 EV
  SG LOKÁDA ČIPEX         0:3 K
  SOUDY FC ERSTE PO 2.10. 19:45 ČAFC 4:3 E1

 

6.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
9.-12.10. TELEVIZE FC ERSTE         0:3 K
2023 ČIPEX SOUDY         0:3 K
  SG ÚJEZD SG LOKÁDA PO 15.4. 18:15 Újezd n Lesy 4:1 EV
  OP SLÁVIA LÉK.FAKULTA ČT 18.4. 20:00 Eden 3:1 E5
  SK ČSA OSTROVAN PO 9.10. 17:30 Tuchoměřice 3:8 E2

 

7.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
16.-19.10. OSTROVAN TELEVIZE ÚT 17.10. 18:30 TJ Jíloviště 2:1 EV
2023 LÉK.FAKULTA SK ČSA         0:3 K
  SG LOKÁDA OP SLÁVIA ST 18.10. 19:00 Vltavín 2:6 EV
  SOUDY SG ÚJEZD PO 16.10. 19:45 ČAFC 1:5 E4
  FC ERSTE ČIPEX ÚT 17.10. 20:00 Podolí 2:2 EV
1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
29.8.-1.9. FC ERSTE -----            
2022 TELEVIZE ČIPEX ST 31.8. 18:00 Děkanka 0:3 K
  LOKÁDA JUNIOR ST 23.11. 19:00 Vltavín 8:1 EV
  SLAVIA OSTROVAN ČT 1.9. 20:00 EDEN 1:2 E1
  SOUDY LÉK.FAKULTA PO 24.10. 19:30 ČAFC 7:2 EV
  SK ČSA SG ÚJEZD PO 29.8. 18:00 Tuchoměřice 2:1 E1
 
2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
5.-8.9. ---- SG ÚJEZD            
2022 LÉK.FAKULTA SK ČSA ST 7.9. 18:00 Trója 5:11 EV
  OSTROVAN SOUDY PO 3.10. 18:00 Ostrovan 4:0 EV
  JUNIOR SLAVIA PO 5.9. 19:30 Štěrboholy 9:2 E2
  ČIPEX LOKÁDA PO 5.9. 17:00 Gordic 3:12 P1
  FC ERSTE TELEVIZE ÚT 6.9. 20:00 Podolí 6:2 EV

 

3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
12.-15.9. TELEVIZE ----            
2022 LOKÁDA FC ERSTE ST 2.11. 19:00 Vltavín 3:3 EV
  SLAVIA ČIPEX ST 14.9. 20:00 EDEN 9:3 P1
  SOUDY JUNIOR PO 12.9. 19:00 ČAFC 2:4 EV
  SK ČSA OSTROVAN PO 12.9. 17:30 Tuchoměřice 5:4 E2
  SG ÚJEZD LÉK.FAKULTA ÚT 13.9. 17:30 Újezd nLesy 3:0 EV

 

4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
19.-22.9. ---- LÉK.FAKULTA            
2022 OSTROVAN SG ÚJEZD PO 19.9. 17:30 Ostrovan 1:6 EV
  JUNIOR SK ČSA PO 24.10. 19:30 Štěrboholy 2:2 E2
  ČIPEX SOUDY PO 19.9. 17:00 Gordic Kačerov 0:13 P1
  FC ERSTE SLAVIA ÚT 20.9. 20:00 Podolí 0:9 EV
  TELEVIZE LOKÁDA ST 21.9. 17:30 Děkanka 2:7 EV

 

5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
26.-30.9. LOKÁDA ----            
2022 SLAVIA TELEVIZE ČT 23.3. 20:00 EDEN 6:0 E1
  SOUDY FC ERSTE PO 26.9. 19:00 ČAFC 2:5 E1
  SK ČSA ČIPEX PO 26.9. 17:30 Tuchoměřice 6:1 P1
  SG ÚJEZD JUNIOR PO 26.9. 17:00 Újezd nLesy 6:4 EV
  LÉK.FAKULTA OSTROVAN PO 26.9. 17:30 Trója 8:5 EV

 

6.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
3.-6.10. ---- OSTROVAN            
2022 JUNIOR LÉK.FAKULTA PO 3.10. 19:30 Štěrboholy 0:7 EV
  ČIPEX SG ÚJEZD PO 3.10. 17:00 Gordic Kačerov 1:6 P1
  FC ERSTE SK ČSA ÚT 4.10. 20:00 Podolí 11:1 EV
  TELEVIZE SOUDY ST 5.10. 20:00 ČAFC 2:10 EV
  LOKÁDA SLAVIA ST 9.11. 19:00 Vltavín 2:4 EV

 

7.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
10.-13.10. SLAVIA ----            
2022 SOUDY LOKÁDA ST 16.11. 19:00 Vltavín 1:11 EV
  SK ČSA TELEVIZE PO 10.10. 17:00 Tuchoměřice 3:0 K
  SG ÚJEZD FC ERSTE ÚT 11.10. 20:00 Podolí 4:1 EV
  LÉK.FAKULTA ČIPEX ST 12.10. 17:00 Trója 6:1 P1
  OSTROVAN JUNIOR PO 10.10. 17:00 Ostrovan 3:0 EV

 

 


počítadlo.abz.cz