PŘEBOR SG 2021 - 2022 

  1. SG LOKÁDA 5 4 0 1   42:17   12
  2. SG ÚJEZD 4 4 0 0   26:6   12
  3. SG JUNIOR 5 3 0 2   38:18   9
  4. OSTROVAN 5 3 0 2   17:16   9
  5. FPO METRO 5 1 1 3   18:24   4
  6. LÉK.FAKULTA 4 2 0 2   14:21   6
  7. TROBICO 4 1 1 2   16:27   4
  8. ČIPEX 6 0 0 6   7:49   0
  9. PROPOM 0 0 0 0   00:00   0

                                                                                                                                                    

PODZIM Trobic Junior Újezd Metro Lekfa Lokáda Propom Ostrov Čipex
Trobico          2:13   5:5 2:5   ----   7:4
Junior 13:2           1:4   6:0 5:11 ----   13:1
Újezd   4:1            10:1     ---- 8:4 4:0
Metro 5:5   1:10           2:3 ---- 2:4 8:2
Lék.Fak 5:2 0:6              9:8 ---- 0:5  
Lokáda   11:5   3:2 8:9         ---- 6:1 14:0
PROPOM ---- ---- ---- ---- ---- ----         ---- ----
Ostrovan     4:8 4:2 5:0 1:6 ----         3:0
ČIPEX 4:7 1:13 0:4 2:8   0:14 ---- 0:3       
 
1.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
30.8.-2.9. LÉK.FAKULTA ---------            
2021 TROBICO FPO METRO PO 30.8. 18:00 Děkanka  5:5 EV
  PROPOM SG ÚJEZD -- --- --- ZRUŠENO ---- ----
  OSTROVAN SG LOKÁDA PO 20.9. 19:00 Vltavín 1:6 EV
  ČIPEX SG JUNIOR ČT  2.9. 17:00 Gordic 1:13 P3
2.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
6.-9.9. ------------ SG JUNIOR            
2021 SG LOKÁDA ČIPEX PO 6.9. 19:00 Vltavín 14:0 P1
  SG ÚJEZD OSTROVAN ÚT 7.9. 18:00 Újezd n Lesy  8:4 E1
  FPO METRO PROPOM -- --- ---- ZRUŠENO ---- ----
  LÉK.FAKULTA TROBICO PO 13.9. 18:00 Sokol Troja 5:2 EV
3.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
13.-16.9. TROBICO ------------            
2021 PROPOM LÉK.FAKULTA --- --- --- ZRUŠENO ---- ----
  OSTROVAN FPO METRO PO 13.9. 17:30 Ostrovan Z.Třebáň 4:2 EV
  ČIPEX SG ÚJEZD ČT 16.9. 17:00 Gordic 0:4 P1
  SG JUNIOR SG LOKÁDA PO 13.9. 18:30 Štěrboholy 5:11 E1
4.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
20.-23.9. ---------- SG LOKÁDA            
2021 SG ÚJEZD SG JUNIOR PO 20.9. 19:00 Štěrboholy 4:1 E1
  FPO METRO ČIPEX PO 20.9. 19:45 ČAFC 8:2 EV
  LÉK.FAKULTA OSTROVAN PO 30.8. 18:00 Z.Třebáň 0:5 EV
  TROBICO PROPOM --- ---- ---- ZRUŠENO --- ----
5.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
27.-30.9. PROPOM -----------            
2021 OSTROVAN TROBICO       Ostrovan JARO ODL.
  ČIPEX LÉK.FAKULTA       Gordic ODL. UMT
  SG JUNIOR FPO METRO PO 1.11. 19:00 Štěrboholy   ODL.
  SG LOKÁDA SG ÚJEZD PO 1.11. 19:00 Vltavín   ODL.
6.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
4.-7.10. ----------- SG ÚJEZD            
2021 FPO METRO SG LOKÁDA ÚT 5.10. 20:00 ČAFC 2:3 EV
  LÉK.FAKULTA SG JUNIOR PO 6.9. 18:00 Trója 0:6 EV
  TROBICO ČIPEX PO 4.10. 16:30 Děkanka 7:4 P1
  PROPOM OSTROVAN --- ---- ----- ZRUŠENO ---- ----
7.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
11.-14.10. OSTROVAN ----------            
2021 ČIPEX PROPOM -- ---- ---- ZRUŠENO ---- ---------
  SG JUNIOR TROBICO PO 11.10. 19:00 Štěrboholy 13:2 E1
  LOKÁDA LÉK.FAKULTA PO 11.10. 19:00 Vltavín  8:9 EV
  SG ÚJEZD FPO METRO PO 11.10. 19:45 ČAFC 10:1 EV
8.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
18.-21.10. ----------- METRO            
2021 LÉK.FAKULTA SG ÚJEZD ČT 21.10. 20:00 Gordic Kačerov   UMT
  TROBICO LOKÁDA PO 18.10. 19:00 Vltavín   Změna pořadatelství
  PROPOM JUNIOR -- --- --- ZRUŠENO ---- ----
  OSTROVAN ČIPEX ČT 14.10. 17:00 Gordic 3:0 P1
9.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
25.-27.10. ČIPEX -----------            
2021 SG JUNIOR OSTROVAN PO 25.10. 19:00 Štěrboholy   tráva
  SG LOKÁDA PROPOM --- ----- ----- ZRUŠENO ---- ----
  SG ÚJEZD TROBICO ÚT 26.10. 16:00 Újezd n Lesy   tráva
  FPO METRO LÉK.FAKULTA PO 25.10. 19:45 ČAFC   UMT

 1.náhradní termín :    1. 11. 2021  -    4. 11. 2021

 2.náhradní termín :    8. 11. 2021  -  11. 11. 2021

-----------------------------------------------------------------------------------

 

19:00

 


počítadlo.abz.cz