PŘEBOR SG 2019 - 2020 

  1. TROBICO                
  2. SG JUNIOR                
  3. SG ÚJEZD                
  4. FPO METRO                
  5. TESLA                
  6. LÉK.FAKULTA                
  7. SG LOKÁDA                
  8. PROPOM                
  9. OSTROVAN                 
10. ČIPEX                

                                                                                                                                                    

PODZIM Trobic Junior Újezd Metro TESLA LEKFA Lokáda Propom Ostrov Čipex
Trobico                              
Junior                              
SG Újezd                             
Metro                           
TESLA                              
Lék.Fak                            
Lokáda                            
PROPOM                           
Ostrovan                          
ČIPEX                          
 
1.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
2.-5.9. Trobico ČIPEX po     Děkanka    
2019 FC  JUNIOR OSTROVAN po   19,oo Junior UT    
  SG ÚJEZD PROPOM po     Újezd n/l    
  METRO LOKÁDA út   19,45 ČAFC UT    
  TESLA LEKFA po     Újezd P4 UT    
2.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
9.-12.9. ČIPEX LEKFA po     Újezd P4    
2019 LOKÁDA TESLA Po   19,oo Lok.Vltavín UT    
  PROPOM METRO Po     ČAFC UT    
  Ostrovan SG ÚJEZD út     Ostr.Třebáň    
  Trobico SG JUNIOR Po     Děkanka    
3.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
16.-19.9. SG JUNIOR ČIPEX út   19,oo Junior UT    
2019 SG ÚJEZD Trobico po     Újezd n/l    
  METRO OSTROVAN út   19,45 ČAFC UT    
  TESLA PROPOM po     Újezd P4 UT    
  LEKFA LOKÁDA po     Gordic Kačerov    
4.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
23.-26.9. ČIPEX LOKÁDA Po     Újezd P4    
2019 PROPOM LEKFA Po     ČAFC UT    
  OSTROVAN TESLA út     Ostr.Třebáň    
  Trobico METRO Po     Děkanka    
  SG JUNIOR SG ÚJEZD út   19,oo Junior UT    
5.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
30.9.-3.10. SG ÚJEZD ČIPEX po     Újezd n/l    
2019 METRO SG JUNIOR út     ČAFC UT    
  TESLA Trobico Po     Újezd P4 UT    
  LEKFA Ostrovan po     Gordic Kačerov    
  LOKÁDA PROPOM PO     Lok.Vltavín UT    
6.kolo domácí hostétro den dat čas hřiště score zápis
7.-10.10. ČIPEX PROPOM Po     Újezd P4    
2019 OSTROVAN LOKÁDA út     Ostr.Třebáň    
  Trobico LEKFA Po     Děkanka    
  SG JUNIOR TESLA út   19,oo Junior UT    
  SG ÚJEZD METRO po     Újezd n/l    
7.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
14.-17.10. METRO ČIPEX út     Záběhlice UT    
2019 TESLA SG ÚJEZD Po     Újezd P4 UT    
  LEKFA SG JUNIOR út     Gordic Kačerov    
  LOKÁDA Trobico po   19,oo Lok.Vltavín UT    
  PROPOM OSTROVAN út     ČAFC UT    
8.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
21.-24.10. ČIPEX OSTROVAN Po     Újezd P4    
2019 Trobico PROPOM Po     Děkanka    
  SG JUNIOR LOKÁDA út     Junior UT    
  SG ÚJEZD LEKFA Po     Lok.Vltavín UT    
  METRO TESLA út     ČAFC UT    
9.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
29.-31.10. TESLA ČIPEX Po     Újezd P4 UT    
2019 LEKFA METRO út     Gordic Kačerov    
  LOKÁDA SG ÚJEZD Po     Lok.Vltavín UT    
  PROPOM SG JUNIOR Po     ČAFC UT    
  OSTROVAN Trobico út     Ostrovan Z.Třebáň    

 1.náhradní termín :    4. 11. 2019  -    7. 11. 2019

 2.náhradní termín :  11. 11. 2019  -  14. 11. 2019

------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 

 


počítadlo.abz.cz