PŘEBOR SG 2019 - 2020 

  1. TROBICO                
  2. SG JUNIOR                
  3. SG ÚJEZD                
  4. FPO METRO                
  5. TESLA                
  6. LÉK.FAKULTA                
  7. SG LOKÁDA                
  8. PROPOM                
  9. OSTROVAN                 
10. ČIPEX                

                                                                                                                                                    

PODZIM Trobic Junior Újezd Metro Tesla Lekfa Lokáda Propom Ostrov Čipex
Trobico                          4:2
Junior                         5:2  
SG Újezd                        6:5 7:0  
Metro                   3:6 2:2    
TESLA                  2:2 1:9      
Lék.Fak         2:2                7:2
Lokáda       6:3 9:1                
PROPOM     5:6 2:2                  
Ostrovan   2:5 0:7                    
ČIPEX 2:4         2:7             
 
1.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
2.-5.9. Trobico ČIPEX PO 2.9. 18:00 Děkanka 4:2 E1
2019 FC  JUNIOR OSTROVAN PO 2.9. 19:30 Junior 5:2 EV,P
  SG ÚJEZD PROPOM PO 2.9. 19:30 ČAFC 6:5 E1
  METRO LOKÁDA PO 2.9. 19:00 Vltavín 3:6 EV
  TESLA LEKFA PO 2.9. 18:00 Sokol Troja 2:2 P1
2.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
9.-12.9. ČIPEX LEKFA ST 11.9. 20:00 XAVEROV 2:7 EV
2019 LOKÁDA TESLA PO  9.9. 19:00 Lok.Vltavín 9:1 P1
  PROPOM METRO ÚT 10.9. 19:30 ČAFC 2:2 E3
  Ostrovan SG ÚJEZD ÚT 10.9. 18:00 Ostr.Třebáň 0:7 EV
  Trobico SG JUNIOR PO  9.9. 18:00 Děkanka   tráva
3.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
16.-19.9. SG JUNIOR ČIPEX PO 16.9. 19:30 Junior UT   UMT
2019 SG ÚJEZD Trobico PO 16.9. 17:00 Újezd n/Lesy   tráva
  METRO OSTROVAN ÚT 17.9. 19:45 ČAFC   UMT
  TESLA PROPOM PO 16.9. 18:00 Sokol Troja   tráva
  LEKFA LOKÁDA PO 16.9. 17:30 Gordic Kačerov   UMT
4.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
23.-26.9. ČIPEX LOKÁDA ST 25.9. 20:00 XAVEROV   UMT
2019 PROPOM LEKFA PO 23.9. 19:30 ČAFC   UMT
  OSTROVAN TESLA ÚT 24.9. 17:30 Ostr.Třebáň   tráva
  Trobico METRO ST 25.9. 17:30 Děkanka   tráva
  SG JUNIOR SG ÚJEZD PO 23.9. 19:30 Junior   UMT
5.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
30.9.-3.10. SG ÚJEZD ČIPEX PO 30.9. 17:00 Újezd n/Lesy   tráva
2019 METRO SG JUNIOR PO 30.9. 19:30 Junior UMT   změna pořadatelství
  TESLA Trobico            
  LEKFA Ostrovan PO 30.9. 17:30 Gordic Kačerov   UMT
  LOKÁDA PROPOM PO 30.9. 19:00 Lok.Vltavín   UMT
6.kolo domácí hostétro den dat čas hřiště score zápis
7.-10.10. ČIPEX PROPOM ST 9.10. 20:00 XAVEROV   UMT
2019 OSTROVAN LOKÁDA PO 7.10. 19:00 Vltavín   změna pořadatelství
  Trobico LEKFA PO 7.10. 17:00 Děkanka   tráva
  SG JUNIOR TESLA PO 7.10. 19:30 Junior   UMT
  SG ÚJEZD METRO PO 7.10. 16:30 Újezd n/Lesy   tráva
7.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
14.-17.10. METRO ČIPEX ÚT 15.10. 19:45 ČAFC   UMT
2019 TESLA SG ÚJEZD            
  LEKFA SG JUNIOR PO 14.10. 17:30 Gordic Kačerov   UMT
  LOKÁDA Trobico PO 14.10. 19:00 Lok.Vltavín   UMT
  PROPOM OSTROVAN PO 14.10. 19:30 ČAFC   UMT
8.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
21.-24.10. ČIPEX OSTROVAN ST 23.10. 20:00 XAVEROV   UMT
2019 Trobico PROPOM PO 11.11. 19:30 ČAFC   ODL.
  SG JUNIOR LOKÁDA PO 21.10. 19:30 Junior   UMT
  SG ÚJEZD LEKFA PO 21.10. 17:30 Gordic Kačerov   změna pořadatelství
  METRO TESLA ÚT 22.10. 19:45 ČAFC   UMT
9.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
29.-31.10. TESLA ČIPEX            
2019 LEKFA METRO       Gordic Kačerov   UMT
  LOKÁDA SG ÚJEZD ÚT 29.10. 19:00 Lok.Vltavín   UMT
  PROPOM SG JUNIOR PO  4.11. 19:30 ČAFC UMT   ODL.
  OSTROVAN Trobico ÚT 29.10. 16:30 Ostr.Třebáň   tráva

 1.náhradní termín :    4. 11. 2019  -    7. 11. 2019

 2.náhradní termín :  11. 11. 2019  -  14. 11. 2019

------------------------------------------------------------------------------------

 
 
 

 

ÚT

 


počítadlo.abz.cz