PŘEBOR SG 2019 - 2020 

  1. SG ÚJEZD 8 7 1 0   51:15   22
  2. SG LOKÁDA 8 7 1 0   45:17   22
  3. SG JUNIOR 9 7 0 2   53:16   21
  4. LÉK.FAKULTA 9 4 1 4   29:38   13
  5. TROBICO 8 4 1 3   26:31   13
  6. FPO METRO 9 3 1 5   30:40   10
  7. PROPOM 9 2 2 5   33:26    8
  8. TESLA 8 2 1 5   16:38    7
  9. OSTROVAN 8 2 0 6   21:34    6
10. ČIPEX 8 0 0 8   14:63    0

                                                                                                                                                    

JARO Trobic Junior Újezd Metro Tesla Lekfa Lokáda Propom Ostrov Čipex
Trobico                           
Junior                            
SG Újezd                             
Metro                          
TESLA                           
Lék.Fak                           
Lokáda                          
PROPOM                          
Ostrovan                          
ČIPEX                         
 
10.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
30.3.-2.4. ČIPEX Trobico            
2020 OSTROVAN FC  JUNIOR ST 1.4. 17:15 Ostrovan Z.Třebáň   tráva
  PROPOM SG ÚJEZD ÚT 2.6. 18:30 Újezd n/Lesy   ODL.
  LOKÁDA METRO            
  LEKFA TESLA PO 1.6. 18:00 Sokol Troja   ODL.
11.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
6.-9.4. LEKFA ČIPEX PO 6.4. 17:30 Gordic Kačerov   UMT
2020 TESLA LOKÁDA            
  METRO PROPOM ÚT 7.4. 19:45 ČAFC   UMT
  SG ÚJEZD Ostrovan ÚT 7.4. 18:00 Újezd n/Lesy   tráva
  SG JUNIOR Trobico ST 8.4. 17:30 Děkanka   UMT
12.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
14.-16.4. ČIPEX SG JUNIOR            
2020 Trobico SG ÚJEZD ST 15.4. 17:30 Děkanka   tráva
  OSTROVAN METRO ST 15.4. 18:00 Ostrovan Z.Třebáň   tráva
  PROPOM TESLA PO  8.6. 19:45 ČAFC   ODL.
  LOKÁDA LEKFA            
13.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
20.-23.4. LOKÁDA ČIPEX            
2020 LEKFA PROPOM PO 20.4. 17:30 Gordic Kačerov   UMT
  TESLA OSTROVAN            
  METRO Trobico ÚT 21.4. 19:45 ČAFC   UMT
  SG ÚJEZD SG JUNIOR ÚT 21.4. 18:15 Újezd n/Lesy   tráva
14.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
27.-30.4. ČIPEX SG ÚJEZD            
2020 SG JUNIOR METRO            
  Trobico TESLA ST 29.4. 18:00 Děkanka   tráva
  Ostrovan LEKFA ST 29.4. 18:00 Ostrovan Z.Třebáň   tráva
  PROPOM LOKÁDA PO 27.4. 19:45 ČAFC   UMT
15.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
4.-7.5. PROPOM ČIPEX PO  4.5. 19:45 ČAFC   UMT
2020 LOKÁDA OSTROVAN            
  LEKFA Trobico PO  4.5. 17:30 Gordic Kačerov   UMT
  TESLA SG JUNIOR PO  4.5. 19:30 Junior UMT   Změna pořadatelství
  METRO SG ÚJEZD ÚT  5.5. 18:15 Újezd n/Lesy   tráva
16.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
11.-14.5. ČIPEX METRO            
2020 SG ÚJEZD TESLA ÚT 12.5. 18:15 Újezd n/Lesy   tráva
  SG JUNIOR LEKFA PO 11.5. 19:30 Junior   UMT
  Trobico LOKÁDA ST 13.5. 18:00 Děkanka   tráva
  OSTROVAN PROPOM ST 13.5. 18:30 Ostrovan Z.Třebáň   tráva
17.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
18.-21.5. OSTROVAN ČIPEX            
2020 PROPOM Trobico PO 18.5. 18:00 Děkanka   Změna pořadatelství
  LOKÁDA SG JUNIOR            
  LEKFA SG ÚJEZD ÚT 19.5. 18:15 Újezd n/Lesy   tráva
  TESLA METRO            
18.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
25.-28.5. ČIPEX TESLA            
2020 METRO LEKFA ÚT 26.5. 19:45 ČAFC   UMT
  SG ÚJEZD LOKÁDA ÚT 26.5. 18:15 Újezd n/Lesy   tráva
  SG JUNIOR PROPOM PO 25.5. 19:30 Junior   UMT
  Trobico OSTROVAN ST 3.6. 18:30 Ostrovan Z.Třebáň   ODL.

 

 1.náhradní termín :   1.6.2020 -  4.6.2020

 2.náhradní termín :   8.6.2020 - 11.6.2020  (dále dle dohody do 18.6.2020)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

PODZIM Trobic Junior Újezd Metro Tesla Lekfa Lokáda Propom Ostrov Čipex
Trobico          0:7 0:7 5:4 5:1 6:2 2:4 4:4   4:2
Junior 7:0           1:5 10:1 14:2 8:2 1:3 2:0 5:2 5:1
SG Újezd 7:0 5:1            6:1   6:4 3:3 6:5 7:0 11:1
Metro 4:5 1:10 1:6         3:0 3:6 3:6 2:2 6:2 7:3
TESLA 1:5 2:14   0:3          2:2 1:9 3:0 1:2 6:3
Lék.Fak 2:6 2:8 4:6 6:3 2:2          2:9 2:1 2:1 7:2
Lokáda 4:2 3:1 3:3 6:3 9:1 9:2         6:2 5:3  
PROPOM 4:4 0:2 5:6 2:2 0:3 1:2 2:6         7:0 12:1
Ostrovan   2:5 0:7 2:6 2:1 1:2 3:5 0:7         11:1
ČIPEX 2:4 1:5 1:11 3:7 3:6 2:7   1:12 1:11       
 
1.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
2.-5.9. Trobico ČIPEX PO 2.9. 18:00 Děkanka 4:2 E1
2019 FC  JUNIOR OSTROVAN PO 2.9. 19:30 Junior 5:2 EV,P
  SG ÚJEZD PROPOM PO 2.9. 19:30 ČAFC 6:5 E1
  METRO LOKÁDA PO 2.9. 19:00 Vltavín 3:6 EV
  TESLA LEKFA PO 2.9. 18:00 Sokol Troja 2:2 P1
2.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
9.-12.9. ČIPEX LEKFA ST 11.9. 20:00 XAVEROV 2:7 EV,P
2019 LOKÁDA TESLA PO  9.9. 19:00 Lok.Vltavín 9:1 P1
  PROPOM METRO ÚT 10.9. 19:30 ČAFC 2:2 E3
  Ostrovan SG ÚJEZD ÚT 10.9. 18:00 Ostr.Třebáň 0:7 EV
  Trobico SG JUNIOR PO 18.11. 19:30 Junior 0:7 EV,P
3.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
16.-19.9. SG JUNIOR ČIPEX PO 16.9. 19:30 Junior UT 5:1 EV,P
2019 SG ÚJEZD Trobico PO 16.9. 17:00 Újezd n/Lesy 7:0 E10
  METRO OSTROVAN ÚT 17.9. 19:45 ČAFC 6:2 EV
  TESLA PROPOM PO 16.9. 18:00 Sokol Troja 3:0 EV
  LEKFA LOKÁDA PO 16.9. 17:30 Gordic Kačerov 2:9 EV,P
4.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
23.-26.9. ČIPEX LOKÁDA       JARO   ODL.
2019 PROPOM LEKFA PO 23.9. 19:30 ČAFC 1:2 E1
  OSTROVAN TESLA ÚT 24.9. 17:30 Ostr.Třebáň 2:1 EV
  Trobico METRO ST 25.9. 17:30 Děkanka 5:4 E1,P
  SG JUNIOR SG ÚJEZD PO 23.9. 19:30 Junior 1:5 EV,P
5.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
30.9.-3.10. SG ÚJEZD ČIPEX PO 30.9. 17:00 Újezd n/Lesy 11:1 E1
2019 METRO SG JUNIOR PO 30.9. 19:30 Junior UMT 1:10 EV,P
  TESLA Trobico PO 4.11. 19:00 Lok.Vltavín 1:5 P1
  LEKFA Ostrovan PO 30.9. 17:30 Gordic Kačerov 2:1 EV,P
  LOKÁDA PROPOM PO 30.9. 19:00 Lok.Vltavín 6:2 EV
6.kolo domácí hostétro den dat čas hřiště score zápis
7.-10.10. ČIPEX PROPOM ST 23.10. 20:00 XAVEROV 1:12 EV
2019 OSTROVAN LOKÁDA PO 7.10. 19:00 Vltavín  3:5 EV
  Trobico LEKFA PO 7.10. 17:00 Děkanka  6:2 EV
  SG JUNIOR TESLA PO 7.10. 19:30 Junior 14:2 P1
  SG ÚJEZD METRO PO 7.10. 16:30 Újezd n/Lesy  6:1 E1
7.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
14.-17.10. METRO ČIPEX ÚT 15.10. 19:45 ČAFC 7:3 EV
2019 TESLA SG ÚJEZD       JARO   ODL.
  LEKFA SG JUNIOR PO 14.10. 17:30 Gordic Kačerov 2:8 EV,P
  LOKÁDA Trobico PO 14.10. 19:00 Lok.Vltavín 4:2 EV
  PROPOM OSTROVAN PO 14.10. 19:30 ČAFC 7:0 E1
8.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
21.-24.10. ČIPEX OSTROVAN PO 21.10. 16:30 Ostr.Třebáň 1:11 P1
2019 Trobico PROPOM PO 11.11. 19:30 ČAFC 4:4 EV
  SG JUNIOR LOKÁDA PO 21.10. 19:30 Junior 1:3 EV,P
  SG ÚJEZD LEKFA PO 21.10. 17:30 Gordic 6:4 EV,P
  METRO TESLA ÚT 22.10. 19:45 ČAFC 3:0 K
9.kolo domácí hosté den dat čas hřiště score zápis
29.-31.10. TESLA ČIPEX ST 30.10. 20:00 XAVEROV 6:3 P1
2019 LEKFA METRO ÚT 29.10. 18:00 Gordic Kačerov 6:3 EV,P
  LOKÁDA SG ÚJEZD ÚT 29.10. 19:00 Lok.Vltavín 3:3 EV
  PROPOM SG JUNIOR PO  4.11. 19:30 ČAFC UMT 0:2 EV
  OSTROVAN Trobico       JARO   ODL.

 1.náhradní termín :    4. 11. 2019  -    7. 11. 2019

 2.náhradní termín :  11. 11. 2019  -  14. 11. 2019

------------------------------------------------------------------------------------

 

ÚT

 


počítadlo.abz.cz