PŘEBOR 2021 - 2022

  1. OP SLÁVIA 4 4 0 0   22:9   12
  2. TELEVIZE 4 3 0 1   18:15   9
  3. FC ERSTE 5 2 0 3   23:20   6
  4. SK ČSA 5 1 1 3   20:18   4
  5. SOUDY 3 1 1 1   10:16   4
  6. GEOSPORT 5 1 0 4   18:33   3
 
PODZIM TELEVIZE SLÁVIA SOUDY ERSTE ČSA GEOSPORT
TELEVIZE         3:5    6:3 4:3 5:4
SLÁVIA  5:3            4:1 3:2 10:3
SOUDY              2:11 3:3 5:2
FC ERSTE  3:6 1:4 11:2         1:6 7:2
SK ČSA  3:4 2:3 3:3 6:1        6:7
GEOSPORT  4:5 3:10 2:5 2:7 7:6         
                                                                                                                                                    
 
1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
30.8.-2.9. SLÁVIA TELEVIZE ČT 7.10. 20:00 Slávia EDEN 5:3 EV
2021 SK ČSA SOUDY PO 30.8. 18:00 Tuchoměřice 3:3 E1
  FC ERSTE GEOSPORT PO 30.8. 19:00 Újezd Praha 4 7:2 EV

2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
6.-9.9. TELEVIZE GEOSPORT ST  8.9. 19:00 Štěrboholy 5:4 EV
2021 SOUDY FC ERSTE PO  6.9. 18:00 Děkanka 2:11 E1
  SLÁVIA SK ČSA ČT  9.9. 20:00 Slávia EDEN 3:2 E2
 
3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
13.-16.9. SK ČSA TELEVIZE PO 13.9. 17:45 Tuchoměřice 3:4 E1
2021 FC ERSTE SLÁVIA PO 13.9. 19:00 Újezd Praha 4 1:4 EV
  GEOSPORT SOUDY ST 15.9. 19:00 Štěrboholy 2:5 EV
 
4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
20.-23.9. TELEVIZE SOUDY ST 20.10. 19:00 Štěrboholy   ODL.
2021 SLÁVIA GEOSPORT ČT 23.9. 20:00 Slávia EDEN 10:3 E2
  SK ČSA FC ERSTE PO 20.9. 17:30 Tuchoměřice 6:1 E1
 
5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
27.9.-30.9. FC ERSTE TELEVIZE PO 27.9. 19:00 Újezd Praha 4 3:6 EV
2021 GEOSPORT SK ČSA ST 13.10. 18:30 Štěrboholy 7:6 EV
  SOUDY SLÁVIA       Děkanka   ODL.
 

 1.náhradní termín :    4.10.2021 -  7.10.2021

 2.náhradní termín :  11.10.2021 - 14.10.2021 

-----------------------------------------------------------------------------------

8.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
30.3.-2.4. Geosport Telus            
2020 SK ČSA Televize            
  FC ERSTE SK Slávia            
  SOUDY LD Vršovice            

9.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
6.-9.4. SOUDY Geosport            
2020 LD Vršovice FC ERSTE            
  SK Slávia SK ČSA            
  Televize Telus            
 
10.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
14.-16.4. Geosport Televize            
2020 Telus SK Slávia            
  SK ČSA LD Vršovice            
  FC ERSTE SOUDY            
 
11.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
20.-23.4. FC ERSTE Geosport            
2020 SOUDY SK ČSA            
  LD Vršovice Telus            
  SK Slávia Televize            
 
12.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
27.-30.4. Geosport SK Slávia            
2020 Televize LD Vršovice            
  Telus SOUDY            
  SK ČSA FC ERSTE            

 

13.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
4.-7.5. SK ČSA Geosport            
2020 FC ERSTE Telus            
  SOUDY Televize            
  LD Vršovice SK Slávia            

 

14.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
11.-14.5. Geosport LD Vršovice            
2020 SK Slávia SOUDY            
  Televize FC ERSTE            
  Telus SK ČSA            
 

 1.náhradní termín :  18.5.2020 - 21.5.2020

 2.náhradní termín :  25.5.2020 - 28.5.2020 

 


počítadlo.abz.cz