PŘEBOR 2018 - 2019  

  1. OP SLÁVIA 13 10 1 2   79:38   31
  2. SOUDY 13 9 1 3   73:39   28
  3. TELUS 12 8 1 3   53:27   25
  4. SK ČSA 13 6 3 4   35:39   21
  5. TELEVIZE 13 5 4 4   45:44   19
  6. GEOSPORT 12 5 1 6   36:54   16
  7. LD VRŠOVICE 11 4 3 4   25:28   15
  8. FC ERSTE 13 4 0 9   35:62   12
  9. INNOGY 16 0 0 16   11:61    0
                                                                                                                                                    
JARO Geosp Innog Erste ČSA Slávia Telev LDVrš Telus Soudy
Geosport          3:0  3:2     3:3     3:9
Innogy 0:3            0:3  0:3 0:3 0:3 0:3  0:3 0:3
Erste 2:3 3:0               5:4    2:4 6:12
SK ČSA   3:0            6:6 3:0 2:2 0:11  
Slávia   3:0    6:6           6:0  2:9 5:7
Televize 3:3 3:0  4:5  0:3                3:8
LD Vršovice   3:0    2:2 0:6                
Telus   3:0  4:2 11:0 9:2                
Soudy 9:3 3:0 12:6   7:5 8:3              
 
10.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
1.-4.4. Soudy Geosport PO  1.4. 17:30 Děkanka 9:3 EV
2019 Telus Innogy ÚT  2.4. 20:15 FC Háje 3:0 K
  LD Vršovice ------- -- --- --- VOLNO --- ---
  Televize FC ERSTE ST  3.4. 19:00 Štěrboholy 4:5 EV
  OP Slávia SK ČSA PO  1.4. 17:00 Tuchoměřice 6:6 EV

11.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
8.-11.4. OP SLÁVIA Soudy ČT 11.4. 18:45 Slavia EDEN 5:7 E3
2019 SK ČSA TELEVIZE PO  8.4. 17:15 Tuchoměřice 3:0 K
  FC ERSTE LD Vršovice PO  3.6. 19:00 Újezd P4   ODL.
  ------- Telus -- --- --- VOLNO --- ---
  Innogy Geosport ST 10.4. 19:30 TJ Junior 0:3 K
 
12.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
15.-18.4. Soudy Innogy PO 15.4. 17:30 Děkanka 3:0 K
2019 Geosport ------- -- --- --- VOLNO --- ---
  Telus FC ERSTE ÚT 16.4. 20:15 FC Háje 4:2 E1
  LD Vršovice SK ČSA PO 15.4. 19:00 Újezd P4 2:2 P11
  TELEVIZE OP SLÁVIA ÚT 18.6. 19:00 Štěrboholy   ODL.
 
13.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
23.-25.4. TELEVIZE Soudy ST 24.4. 19:00 Štěrboholy 3:8 EV
2019 OP Slávia LD Vršovice ČT 25.4. 20:00 Slavia EDEN 6:0 E1
  SK ČSA Telus PO 6.5. 18:30 Tuchoměřice 0:11 E1
  FC ERSTE Geosport ČT 25.4. 20:00 Újezd P4 2:3 EV
  ------- Innogy -- --- --- VOLNO --- ---
 
14.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
29.4.-2.5. Soudy ------- -- --- --- VOLNO --- ---
2019 Innogy FC ERSTE ST  1.5. 19:30 TJ Junior 0:3 K
  Geosport SK ČSA ST  5.6. 19:00 Balkán   ODL.
  Telus OP Slávia ÚT 30.4. 20:15 FC Háje 9:2 E1
  LD Vršovice TELEVIZE ST 29.5. 18:30 Libuš   ODL.

 

15.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
6.-9.5. LD Vršovice Soudy ST 12.6. 18:30 Libuš   ODL.
2019 TELEVIZE Telus ST  5.6. 19:00 Štěrboholy   ODL.
  OP Slávia Geosport ČT 13.6. 20:00 Slavia EDEN   ODL.
  SK ČSA Innogy PO  6.5. 18:30 Tuchoměřice 3:0 K
  FC ERSTE ------- -- --- --- VOLNO --- ---

 

16.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
13.-16.5. Soudy FC ERSTE PO 13.5. 18:00 Děkanka 12:6 EV
2019 ------- SK ČSA -- --- --- VOLNO --- ---
  Innogy OP Slávia ST 15.5. 19:30 TJ Junior 0:3 K
  Geosport TELEVIZE ST 15.5. 18:30 Balkán 3:3 EV
  Telus LD Vršovice PO 13.5. 18:00 Libuš   tráva
 
17.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
20-23.5. Telus Soudy ÚT 21.5. 20:15 FC Háje   UMT
2019 LD Vršovice Geosport ST 22.5. 20:00 Újezd P4   UMT - změna termínu
  TELEVIZE Innogy ST 22.5. 19:00 Štěrboholy 3:0 K
  OP Slávia ------- -- --- --- VOLNO --- ---
  SK ČSA FC ERSTE ST 12.6. 18:30 Tuchoměřice   ODL.tráva

 

18.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
27.-30.5. Soudy SK ČSA PO 27.5. 18:00 Děkanka   tráva
2019 FC ERSTE OP Slávia ČT 30.5. 20:00 Újezd P4   UMT
  ------- TELEVIZE -- --- --- VOLNO --- ---
  Innogy LD Vršovice ST 29.5. 19:30 TJ Junior 0:3 K
  Geosport Telus ST 29.5. 18:30 Balkán   tráva
 

 1.náhradní termín :    3. 6. 2019  -  6. 6. 2019

 2.náhradní termín :  10. 6. 2019 - 13. 6. 2019

-----------------------------------------------------------------------------------

PODZIM Geosp Innog Erste ČSA Slávia Telev LDVrš Telus Soudy
Geosport           4:2 8:1 3:2 2:11 3:6 0:3 1:5 3:10
Innogy  2:4           3:6 0:3 3:6 0:3 0:3 3:7 0:5
Erste  1:8 6:3           1:3 1:8 2:7 3:4 3:1 0:5
SK ČSA  2:3 3:0 3:1          0:6 4:4 4:1 2:5 3:0
Slávia 11:2 6:3 8:1 6:0         8:2 5:2 6:1 7:5
Televize  6:3 3:0 7:2 4:4 2:8          2:2 4:4 4:2
LD Vršovice  3:0 3:0 4:3 1:4 2:5 2:2           1:2 4:4
Telus  5:1 7:3 1:3 5:2 1:6 4:4 2:1           1:3
Soudy 10:3 5:0 5:0 0:3 5:7 2:4 4:4 3:1          
 
1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
3.-6.9. Geosport Soudy PO 3.9. 18:15 Balkán 3:10 EV,P
2018 Innogy Telus ST 5.9. 20:00 TJ Junior 3:7 E1,P
  FC ERSTE Televize PO 29.10. 20:00 Újezd P4 2:7 EV
  SK ČSA OP Slávia ČT 29.11. 20:00 Slavia EDEN 0:6 E1

2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
10.-13.9. Soudy OP SLÁVIA PO 10.9. 18:00 Děkanka 5:7 EV,P
2018 TELEVIZE SK ČSA ČT 13.9. 19:30 Štěrboholy 4:4 EV
  LD Vršovice FC ERSTE PO 10.9. 17:30 Libuš 4:3 EV,P
  Geosport Innogy PO 10.9. 18:00 Balkán 4:2 EV,P
 
3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
17.-20.9. Innogy Soudy PO 17.9. 20:00 TJ Junior 0:5 EV,E5
2018 FC ERSTE Telus PO 17.9. 20:00 Újezd P4 3:1 EV
  SK ČSA LD Vršovice PO 17.9. 17:30 Tuchoměřice 4:1 E1
  OP SLÁVIA TELEVIZE ČT 22.11. 20:00 Slavia EDEN 8:2 E1
 
4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
24.-27.9. Soudy TELEVIZE PO 24.9. 17:30 Děkanka 2:4 EV,P
2018 LD Vršovice OP Slávia PO 24.9. 17:30 Libuš 2:5 EV,P
  Telus SK ČSA ÚT 25.9. 20:15 FC Háje 5:2 E1
  Geosport FC ERSTE ST 26.9. 19:00 Štěrboholy 8:1 EV,P
 
5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
1.-4.10.
FC ERSTE
Innogy PO 1.10. 20:00 Újezd P4 6:3 EV
2018 SK ČSA Geosport PO 1.10. 17:15 Tuchoměřice 2:3 E8
  OP Slávia Telus ČT 15.11. 20:00 Slavia EDEN 6:1 E1
  TELEVIZE LD Vršovice ST 3.10. 19:00 Štěrboholy 2:2 EV

 

6.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
8.-11.10. Soudy LD Vršovice PO 8.10. 17:30 Děkanka 4:4 EV,P
2018 Telus TELEVIZE ÚT 9.10. 20:15 FC Háje 4:4 EV
  Geosport OP Slávia ČT 11.10. 20:00 Slavia EDEN 2:11 E1
  Innogy SK ČSA ST 10.10. 20:00 TJ Junior 0:3 E3,P

 

7.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
15.-18.10. FC ERSTE Soudy PO 15.10. 20:00 Újezd P4 0:5 EV
2018 OP Slávia Innogy ČT 18.10. 20:00 Slavia EDEN 6:3 E1
  TELEVIZE Geosport ST 17.10. 19:00 Štěrboholy 6:3 EV
  LD Vršovice Telus ÚT 16.10. 20:00 FC Háje 1:2 EV,P
 
8.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
22.-25.10. Soudy Telus PO 22.10. 16:30 Děkanka 3:1 EV,P
2018 Geosport LD Vršovice ST  7.11. 18:45 Štěrboholy 0:3 EV,P
  Innogy TELEVIZE       TJ Junior 0:3 K
  FC ERSTE SK ČSA ČT 25.10. 20:00 Újezd P4 1:3 EV

 

9.kolo
Domácí
Hosté den datum čas hřiště score zápis
29.10.-1.11. SK ČSA Soudy PO 29.10. 16:00 Tuchoměřice 3:0 K
2018 OP Slávia FC ERSTE ČT  1.11. 20:00 Slavia EDEN 8:1 E1
  LD Vršovice Innogy PO 25.3. 19:00 Újezd P4 3:0 K
  Telus Geosport ÚT 30.10. 20:15 FC Háje 5:1 E7
1.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
3.-6.9. Geosport Soudy PO 3.9. 18:15 Balkán 3:10 EV
2018 Innogy Telus ST 5.9. 20:00 TJ Junior 3:7 E1
  ------- LD Vršovice -- --- --- VOLNO --- ---
  FC ERSTE Televize PO 29.10. 20:00 Újezd P4   ODL.
  SK ČSA OP Slávia ČT 29.11. 20:00 Slavia EDEN   ODL.

2.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
10.-13.9. Soudy OP SLÁVIA PO 10.9. 18:00 Děkanka 5:7 EV
2018 TELEVIZE SK ČSA ČT 13.9. 19:30 Štěrboholy 4:4 EV
  LD Vršovice FC ERSTE PO 10.9. 17:30 Libuš 4:3 EV,P
  Telus ------- -- --- --- VOLNO --- ---
  Geosport Innogy PO 10.9. 18:00 Balkán 4:2 EV
 
3.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
17.-20.9. Innogy Soudy PO 17.9. 20:00 TJ Junior 0:5 EV,E5
2018 ------- Geosport -- --- --- VOLNO --- ---
  FC ERSTE Telus PO 17.9. 20:00 Újezd P4 3:1 EV
  SK ČSA LD Vršovice PO 17.9. 17:30 Tuchoměřice 4:1 E1
  OP SLÁVIA TELEVIZE ČT 22.11. 20:00 Slavia EDEN   ODL.
 
4.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
24.-27.9. Soudy TELEVIZE PO 24.9. 17:30 Děkanka 2:4 EV
2018 LD Vršovice OP Slávia PO 24.9. 17:30 Libuš 2:5 EV,P
  Telus SK ČSA ÚT 25.9. 20:15 FC Háje 5:2 E1
  Geosport FC ERSTE ST 26.9. 19:00 Štěrboholy 8:1 EV
  Innogy ------- -- --- --- VOLNO --- ---
 
5.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
1.-4.10. ------- Soudy -- --- --- VOLNO --- ---
2018 FC ERSTE Innogy PO 1.10. 20:00 Újezd P4 6:3 EV
  SK ČSA Geosport PO 1.10. 17:15 Tuchoměřice 2:3 E8
  OP Slávia Telus ČT 15.11. 20:00 Slavia EDEN   ODL.
  TELEVIZE LD Vršovice ST 3.10. 19:00 Štěrboholy 2:2 EV

 

6.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
8.-11.10. Soudy LD Vršovice PO 8.10. 17:30 Děkanka 4:4 EV
2018 Telus TELEVIZE ÚT 9.10. 20:15 FC Háje 4:4 EV
  Geosport OP Slávia ČT 11.10. 20:00 Slavia EDEN 2:11 E1
  Innogy SK ČSA ST 10.10. 20:00 TJ Junior 0:3 E3
  ------- FC ERSTE -- --- --- VOLNO --- ---

 

7.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
15.-18.10. FC ERSTE Soudy PO 15.10. 20:00 Újezd P4 0:5 EV
2018 SK ČSA ------- -- --- --- VOLNO --- ---
  OP Slávia Innogy ČT 18.10. 20:00 Slavia EDEN 6:3 E1
  TELEVIZE Geosport ST 17.10. 19:00 Štěrboholy 6:3 EV
  LD Vršovice Telus ÚT 16.10. 20:00 FC Háje 1:2 EV,P
 
8.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
22.-25.10. Soudy Telus PO 22.10. 16:30 Děkanka 3:1 EV
2018 Geosport LD Vršovice       Štěrboholy   ODL.
  Innogy TELEVIZE       TJ Junior   ODL.
  ------- OP Slávia -- --- --- VOLNO --- ---
  FC ERSTE SK ČSA ČT 25.10. 20:00 Újezd P4   UMT

 

9.kolo Domácí Hosté den datum čas hřiště score zápis
29.10.-1.11. SK ČSA Soudy PO 29.10. 16:00 Tuchoměřice   tráva
2018 OP Slávia FC ERSTE ČT  1.11. 20:00 Slavia EDEN   UMT
  TELEVIZE ------- -- --- --- VOLNO --- ---
  LD Vršovice Innogy ST 31.10. 20:00 TJ Junior   UMT
  Telus Geosport ÚT 30.10. 20:15 FC Háje   UMT
 

 1.náhradní termín :  05.11.2018-08.11.2018

 2.náhradní termín :  12.11.2018-15.11.2018

 


počítadlo.abz.cz